Petrol & Gaz

Dünyanın birçok ülkesinde, tüm zorlu koşullarda Tekpan olarak riskleri en aza indirmek için kalitemiz ve her gün geliştirdiğimiz çözümlerimizle her koşulda yanınızdayız.

Enerji Üretimi

Her geçen gün önem kazanan yenilenebilir enerji üretimi kaynaklarında, enerjini üretimini arttırmak ve maksimum verimlilik için yıllardır süre gelen kalite ve profesyonel çözümlerimizle Tekpan olarak bize güvenebilirsiniz.

İnşaat

İnşaat ve binalarda her zaman güvenlik ön plandadır. Tekpan olarak, oteller, ofisler, konaklama binaları, yüksek katlı apartmanlar gibi binalarda yüksek güvenlik sağlanmasında ve binaları koruyan çözümlerimiz savunmasızlığı azaltırsınız.

Maden

Günümüzde madencilik sektöründe üretimin emniyetli, kontrol edilebilir ve verimli olabilmesi için otomasyon sistemleri kullanımı hızlı bir şekilde yayılmıştır. Uzaktan kumanda sistemleri kullanıcının emniyetini arttıran sistemler ile kullanıcıların daha güvenilir ve daha rahat ortamlarda çalışmaları için kullanıcılarımızın yanındayız.

Gıda

Çok geniş alanda yiyecek ve içecek endüstrisi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Tekpan her ortama özel sunulan çözümleri ile, özel olarak tasarlanmış paslanmaz elektrik panoları sistemlerinizi her an her yerde ürünlerinizi koruyabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Otomotiv

Elektrik elektronik sistemlerde üretim ve çalışan kolaylığı ve profesyonelliği için TEKPAN’ın endüstriyel çözümlerinden yardım alabilirsiniz. 

Fabrikalar

Boyama, kablo endüstrisi, plastik ürünler, seramik üretimi ve daha birçok farklı dahil olmak üzere fabrika sistemlerinizi geliştirme ve üretimi kusursuz hale getirmede Tekpan kalitesi size yardımcı olur.

İlaç ve Eczacılık

Tekpan, zorlu ve titizlik gerektiren özel koşullar için özel olarak tasarlanmış, kolay montaj ve paslanmaz kaplamaya sahip, hataları sıfıra indiren ve kirletici etmenlerin yaratacağı tahribatları ortadan kaldıran panolar üretmektedir. Böylece temizlik ve hijyen gerektiren ortamlarda güvenle kullanılır.

Altyapı

Tekpan ürünleri tüm iç ve dışta oluşabilecek toz, yağmur, kar ve kir gibi birçok koşula dayanıklı yapısı ile elektrik elektronik yapılarınızı güvenle birbirine bağlayan ve muhafaza etmenizi sağlayan bir hizmet sunar.

Marina ve Limanlar

Çalışanlar ve işletmeyi koruyan, proaktif önemler alınmasını sağlayan ve kesintisiz iletişimi sağlamak için Tekpan kalitesine güvenin.